Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

РІЗНОМАНІТНІ АКСЕСУАРИ

Манікюр є косметичною процедурою для краси ваших нігтів рук, яку можна виконати на дому або в манікюрному салоні. Наші товари забезпечать вам комфортну та продуктивну працю!

1 2 3

Манікюр є косметичною процедурою для краси ваших нігтів рук, яку можна виконати на дому або в манікюрному салоні. Манікюр складається з  формування нігтя, обрізання кутикули та іншої неживої тканини, обробці, масажу рук, застосуванні лаку для нігтів. Така сама процедура, але нанесена на нігті на ногах називається педикюр.

У багатьох країнах, манікюрні салони ліцензовані і слідують правилам. Оскільки майстер працює інстументами, які контактують зі шкірою, яка обрізається, існує певний ризик поширення інфекції, коли інструменти використовуються для багатьох людей. Таким чином, дотримання санітарних умов є серйозним критерієм при роботі манікюрного салону.

Загальні манікюрні/педикюрні аксесуари, які потрібні кожному майстру:

Палітри для дизайну
Ємкості для різноманітних наповнювачів
Ванночка для педикюра
Щіточка для змітання пилу з нігтів
Зажими для знімання гель-лаку
Зажими для арки при нарощуванні
Дотс для дизайну

Санітарно-гігієнічні норми.
В Австралії, Сполучених Штатах та інших країнах, багато манікюрнтх салонів пропонують персональні набори інструментів для нігтів, щоб уникнути деяких проблем санітарії в салоні. Набори часто зберігаються в салоні і видаються клієнту, щоб забрати додому, або викидаються після використання. Вони використовуються тільки при тому, коли клієнт приходить на манікюрну процедуру. 

На нашому сайті ви зможе знайти всі необхідні вам аксесуари  для того, щоб забезпечити вам бездоганну роботу!

social-icon
Loading...