Кошик
167 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

КИСТІ ДЛЯ МАКІЯЖУ

Вашій увазі ми пропонуємо різноманітні кісточки для макіяжу фірми "Kodi". Оберіть для себе саме те, що Ви шукали! 

1 2

Вашій увазі ми пропонуємо різноманітні кісточки для макіяжу фірми "Kodi". Оберіть для себе саме те, що Ви шукали! 

Кісточка для основи

Основна функція кисті для основи полягає в плавному застосуванні  її для основи під макіяж на вашу шкіру. За допомогою кисті гарної якості зробити це дуже зручно. Кисть для основи з натурального ворсу та високої якості  дозволить вам наносити основу гладко, так що ви зможете згладити матеріал на шкірі, надаючи їй найбільш природний вигляд.

Маскувальна кисть (кисть консилер) ідеально підходить для корекції плям на шкірі. Як випливає з назви, використання маскуючої кисті  - максимально зробить ваш вигляд самим природним, як це може виглядати на шкірі. Але при використанні кисті консилера ви ніколи не повинні накладати пудру чи тональний крем навколо, маєте обережно накладати продукт на ту область шкіри, яку треба приховати.

Також існує ще кисть, яку ви будете використовувати для вашої бази. Кисті для основи  допоможе вам накласти матеріал на шкіру гладко, а зерниста кисть дасть вам аерографічний вид. Якщо ви уважно подивитесь на кисть, ви можете побачити, що кінці кисті дуже легкі і перисті в порівнянні з кистю для основи. Легкі волокна щітки допоможуть вам досягти бездоганного, аерографічного вигляду.

Скошеною кистю для рум'ян ви зможете точно визначати та затонувати область для рум'ян. Вигнута форма кисті дозволяє накластирум'яна на щоках так акуратно та ніжно, що це буде виглядати дуже природньо.

Основна функція кисть для пудри, це точне та легке нанесення пудри  саме на обличчя, не розтрушуючи її, та не роблячи вас схожим на привида. Хороша ксть для пудри дозволить вам накласти і підправити макіяж без пошкодження будь-яких інших елементів макіяжу на вашій шкірі.

social-icon
Loading...