Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19
МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БРІВ ТА ВІЙ

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БРІВ ТА ВІЙ

В асортименті ви можете знайти різноманітні аксесуари для нарощування вій та фарбування брів, матеріали для біозавивки, пінцети, та інші корисні для майстра речі.

Вашій увазі пропонуємо фарбу для брів та вій. Якщо ви маєте темне волосся, або навпаки засвітле, ви можете скористатись фарбою для брів, та отримати брови на  один або два відтінки світліше, або темніше, що є простим і ефективним способом зробити погляд більш природним. Так, якщо блондинки та рудоволосі  хочуть фарбувати волосся в темніший колір, вони повинні подумати  про фарбування брів, щоб відповідати новому кольору. Тим не менш, ви повинні пам'ятати, що ваші брови не обов'язково повинні відповідати вашому кольору волосся дуже точно. 

Також ми пропонуємо вам вії для нарощування таких відомих  виробників як "Kodi" та "Vivienne". Нарощування вій стало популярним в США в середині 1990-х років. Ця ідея була розроблена в Азії, і після того, як вступила на американський ринок, незабаром стала модним і найбільш розшукуваним трендом по всьому світу. Нарощування вій є одним з найпопулярніших і затребуваних процедур в індустрії краси. За кордоном окремі салони краси, які спеціалізуються тільки на нарощенні вій та брів.


Крім застосування нарощуванння вій, біозавивка вій також стала бажаною і популярною процедурою. Тому в нашому асортименті є такоє матеріали для біозавивки вій від фірми "Kodi".
Ця процедура відрізняється від оригінальної техніки нарощування вій. Біозавивка не тільки призводить до закручування вій, але й тримає такий ефект протягом 6-8 тижнів. Рекомендується для клієнтів, які не дуже зацікавлені в традиційних методах нарощування вій.

Також в асортименті ви можете знайти різноманітні аксесуари для нарощування вій та фарбування брів.

social-icon
Loading...