Кошик
167 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

Форми для нарощування

Компанія "BeautyHand" представляет до Вашої уваги тіпсі та форми для нарощування провідніх віробніків, Які корістуються популярністю у всьому мире. Такі бренді як "Kodi", "Велена" Вже відомі кожному Майстрів нігтевого сервіса та зарекомендувалі собі як якісні, та Надійні для клієнта Гелі для нарощування.

Форми для нігтів, це по суті великі наклейки. Форми можна використовувати лише одноразово. Щоб використовувати форму, яка націлена на поліпшення форми нігтя, потрібно надіти її під вільний край натурального нігтя і загорнуті назад уздовж пальця. Матеріал для нарощування поміщається на форму, щоб створити нову, більш довгу форму.

Хитра річ у використанні форми є розміщення. Вона повинна прилягати під вільний край, не залишаючи навіть мінімальний зазор. Це вимагає деякої практики, але як тільки майстер навчитися надягати форму, її використання стане набагато частіше і простіше, ніж використання тіпсів.

Що стосується тіпс для нарощування, вони повинні бути підібрані правильно, щоб відповідати вашому натуральному нігтю, у чому часто виникають проблеми. Не кожен тіпс, витягнутий з коробки, не буде за розміром як ваш ніготь і так просто приклеєний. Не всі тіпси одного розміру і підходять усім, кожен з них повинен бути змінений мастрером індивідуально для клієнта.

Хороший майстер нігтьового сервісу буде перевіряти посадку тіпси, щоб переконатися, що вона підходить саме з бічної стінки в бічну стінку на вашому нігті. Якщо ви потрапляєте між двома з доступних розмірів (які доступні тільки в десяти розмірах), майстер буде вибирати більший розмір, щоб створити ідеальну посадку.

 

social-icon
Loading...