Кошик
167 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

Кисти для дизайну нігтів

 

Кисті для дизайну нігтів

 

Кисть для малювання - це безсумнівний атрибут майстра по дизайну нігтів. Велика розмаїтість кистей дозволяє створювати надзвичайно гарні малюнки на нігтях клієнтів.

Різноманітність складу, товщини ворсу і форм цих інструментів, дозволяє вибрати саме те, що підходить конкретного фахівця. Найчастіше кисть для малювання виконана з синтетичних матеріалів, що допомагає продовжити її довговічність.

Для створення різноманітних малюнків були придумані різні форми кисті. Найменша, точкова кисть, допомагає зробити найдрібніші малюнку. Віялоподібна кисть допомагає при створенні фону, пейзажу. Плоска кисть використовується для накладення блискіток на великі поверхні, для гжельской розпису, для створення плавного переходу кольорів з одного в інший.

Пелюсток - це плоска кисть зі зрізаним кінцем, прекрасна для створення унікальних орнаментів. Три види кисті з довгими волосками - середня, довга, коротка призначені для виконання тонких ліній. Дуже цікава кисть під назвою дотц, вона використовується для створення малюнка в стилі хохломи, крім того цієї пензлем зручно розподіляти бісер по поверхні нігтів.

1 2 3
social-icon
Loading...