Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

ПАРАФІНОТЕРАПІЯ

Лікування парафіном використовує тепло на основі розтопленого віску, що забезпечує полегшення болю рук, ніг і болю в суглобах та м'язах. Ця процедура має свої переваги для шкіри, а також пом'якшує її. Ви можете зробити тепле лікування парафіном в домашніх умовах з невеликим приладом і спеціальним парафіном, призначеного для цієї мети, або в спа салоні.

Лікування парафіном використовує тепло на основі розтопленого віску, що забезпечує полегшення болю рук, ніг і болю в суглобах та м'язах. Ця процедура має свої переваги для шкіри, а також пом'якшує її. Ви можете зробити тепле лікування парафіном в домашніх умовах з невеликим приладом і спеціальним парафіном, призначеного для цієї мети, або ви можете зробити це в спа або салоні.

Лікування парафіном полегшує хронічні болі в суглобах і розслабляє затерплі м'язи, покращує приплив крові до оброблюваної області.  Це збільшує діапазон руху для людей, які страждають на артрит, бурсит та інші  захворюваня, які викликають біль і жорсткість. Парафінотерапія  також до гладкості пом'якшують суху, обвітрену, грубу і лускату шкіру. Це може бути корисно при шкірних захворюваннях, таких як екзема і псоріаз.

Як це працює:

Лікування парафіном є формою глибокої теплової терапії. Зріджений парафін дуже ефективний та гарно вбирає та утримує тепло. Коли ви опускаєте руки або ноги, наприклад, в парафінову ванну, тепло переходить з воску в постраждалий район як віск твердне. Тепло покращує кровообіг та знімає біль і жорсткість. Щоб допомогти в пом'якшенні шкіри, парафін збільшує приплив крові до шкіри.

Існують салони, які пропонують парафінотерапію, яка може стати лікуванням та бути частиною фізичної та професійної терапії. Це може бути корисно для реабілітації спортивних, та інших фізичних травм. Ви можете зробити парафінотерапію при виконані лікувального масажу, або як частину манікюру, педикюру, або спа процедури.

social-icon
Loading...