Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

ТЕХНІКА ДЛЯ МАНІКЮРУ

Якщо вам потрібно зробити манікюр з використанням гель-лаку, наявність лампа неминуча. Гель-лак для нігтів не висохне самостійно, якщо його не піддати впливу УФ-світла або LED світла певної довжини хвилі. Саме в цьому розділі ви можете перглянути широкий вибір ламп на будь-який смак та гаманець!

 

1 2

Якщо вам потрібно зробити манікюр з використанням гель-лаку, наявність лампа неминуча. Гель-лак для нігтів не висохне самостійно, якщо його не піддати впливу УФ-світла або LED світла певної довжини хвилі. Це відбувається через молекули, використовуваних при виготовленні гель-лаків. Якщо ви не висушите гель під лампою, манікюр буде безглуздим, і ви не отримаєте будь-якої з великих переваг гелю, так як при правильно проведеній процедурі, ви отримуєте шикарний манікюр, який сміливо зможете носити більше 2 тижнів.

3. Основні відмінності між УФ і світлодіодними лампами для нігтів.

УФ-випромінювання відбувається в широкому діапазоні довжини хвиль, від 100 до 400 нм, в той час як світлодіод працює на більш вузькій смузі 400-410 нм. Оскільки УФ-лампи випромінюють широке ультрафіолетове випромінювання, це займає більше часу, щоб висушити гель лак. Проте, ці типи ламп працюють для всіх видів гелю.
Світлодіодні і гібридні лампи сушать в рази швидше. Сушка триває протягом 30 секунд проти 2-х хвилин, що потрібно від ультрафіолетової лампи.
Світлодіодні лампочки служать довше в порівнянні з УФ-лампами.

Світлодіодні лампи є більш дорогими, ніж УФ-лампи, але тим не менш вони мають багато переваг у порівнянні з УФ-моделлю: вони висушать ваші нігті швидше (10-90 секунд, щоб висушити кожен шар лаку, в порівнянні з 1-3 хвилин , якщо ви використовуєте УФ-лампу). Світлодіодні (гібридні) лампи більш ефективні, вони споживають менше енергії. Отже, якщо у вас є можливість, ми рекомендуємо вам придбати світлодіодну (гібридну) лампу.

social-icon
Loading...