Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

ГЕЛЬ ФАРБИ

Гель фарби -  це нове покоління кольорових гелів, які можуть бути використані для дизайну нігтів. Мають надзвичайно високу пігментацію, щільні, покривають добре, навіть якщо ви застосували їх дуже тонко. Гель-фарба не стікає та не рухається. Вона не має обмеження по часу, ми можемо працювати до тих пір, поки не завершимо малюнок!

1 2 ... 11

Гель фарби -  це нове покоління кольорових гелів, які можуть бути використані для дизайну нігтів. Мають надзвичайно високу пігментацію, щільні, покривають добре, навіть якщо ви застосували їх дуже тонко. Гель-фарба не стікає та не рухається. Вона не має обмеження по часу, ми можемо працювати до тих пір, поки не завершимо малюнок. Використовуйте для декору різноманітні техніки, види розписів, та просто власну фантазію. Гель фарба доступна в багатьох кольорах, що дозволяє майстру вибрати саме ті, які потрібні для втілення дизайнерських ідей декору нігтів. При змішуванні  кольорів може бути створений новий відтінок.

Гель фарбу використовуйте надзвичайно тонко - мінімальна її кількість досить на пензлик, щоб потім уникнути проблем затвердіння.

Гель фарби можуть бути використані тільки для дизайну нігтів - щоб покрити всю поверхню нігтя краще використовувати звичайний гель-лак.

Гелеві фарби непрозорої консистенції - є ідеальним рішенням для створення унікального шедевру на нігтях. Цей революційний продукт створює сміливе дизайнерське рішення та дає прекрасний результат.

Гель фарби можуть бути змішані разом, щоб створити унікальні конструкції, або нанесені поверх будь-якого вдосконаленого декору. Легкість застосування гарантує вам більший контроль над  вашими творами мистецтва - це значить, ви можете виробляти найдосконаліші конструкції нігтя.

Гелеві фарби можуть просушуватись як у лед лампі, так і в ультрафіолетовій. 

Існує також 3Д гель для дизайну нігтів. Їх формула створена таким чином, щоб майстер міг створити об'ємний малюнок на ваших нігтях. Використовуючи дотс, або спеціальний твердий пензлик, ви зможете створити дуже гарні та незвичайні дизайни, які зроблять вас неповторною! 

social-icon
Loading...