Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ

1 2

Компанія "BeautyHand" представляє до вашої уваги гелі для нарощування провідних виробників, які користуються популярністю у всьому світі. Такі бренди як "Blaze nails", "FOX", "Lemme" вже відомі кожному майстру нігтевого сервіса та зарекомендували себе як якісні, та надійні для клієнта гелі для нарощування. 

Слово "гель" піддається плутанині, оскільки воно спочатку описувало фізичний стан нігтьового продукту, але за ці роки воно стало рідною назвою категорії продукту. У той час як рідина і порошок для нігтів являють собою систему з двох частин, в якій порошок вже полімеризуеться в повній мірі, гель являє собою гомогенний продукт, в якому мономери і олігомери (ланцюжки мономерів) залишитися в напіврідкому стані, так як він не полімеризується. 
Гелеві нігті вперше з'явилися в США на початку 1980-х років, але були зустрінуті з обмеженим успіхом. У той час виробники гелевих ламп і самих гелів не об'єднали свої сили, ще не визнаючи необхідність точної відповідності інтенсивності світла до гелю. Майстри нігтів і клієнти незабаром з'ясували, що використання неправильного світла або застосування занадто багато гелю викликав печіння на руках клієнта. Тому до кінця 80-х років багато компаній вилучили свої гелеві продукти з ринку.

Але до кінця 90-х років, гелеві нігті повернулися на нігтьовий ринок США, тепер з набагато покращеною формулою, які були призначені для роботи з точною довжиною світлової хвилі і інтенсивності. Ці нові препарати також вже мають кращу чіткість і довговічність. До 2010 року 63% салонів пропонували послуги гелевого нарощення для своїх клієнтів, відповідно і гелі є одними з найбільш часто запропонованих послуг в меню салону. Додаткові нововведення в гелях з'явилися в 2000-х роках, в тому числі 3-D гелі. 

social-icon
Loading...