Кошик
167 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

Кісточки для основи

Основна функція кисті для основи полягає в плавному застосуванні  її для основи під макіяж на вашу шкіру. За допомогою кисті гарної якості зробити це дуже зручно. Кисть для основи з натурального ворсу та високої якості  дозволить вам наносити основу гладко, так що ви зможете згладити матеріал на шкірі, надаючи їй найбільш природний вигляд.

Коли у продажу великих компаній в області декоративної косметики з'явилася універсальна щіточка для макіяжу, що нагадує за формою зубну щітку, традиційне переконання про прийняті стандарти інструментів для візажу було кардинально переглянуте. Завдяки особливостям форми і ергономіки, щітка для макіяжу KODI PROFESSIONAL має свої переваги: Овальна кисть-щітка для макіяжу з щільно набитим ворсом має велику площу робочої поверхні і оснащена зігнутою пластиковою ручкою для зручнішого нанесення тональних засобів нашкіру. Ергономічна ручка кисті має широку основу і тонку опорну частину для зручного розташування руки і пальців майстра під час роботи. Штучний нейлоновий ворс ідеальний для роботи з рідкими і кремоподібними текстурами. Гладкі ворсинки щільно прилягають один до одного, утворюючи пружну шовковисту поверхню кисті. За рахунок своєї щільності ворс довгий час зберігає первинну форму і розподіляючі властивості. 

У щоденному використанні щітка для нанесення тонального крему може замінити декілька професійних кистей для макіяжу різного призначення.

 Економність. Завдяки своїй щільності, щітка набирає обмежену кількість косметичного засобу і повністю переносить його на шкіру, оскільки численні тонкі ворсинки не дозволяють рідкій або кремоподібній текстурі тонального продукту проникати у глиб кисті. Доступна вартість дозволяє придбати кисті декількох розмірів для повноцінного макіяжу і легкого контурування особи. Коли у продажу великих компаній в області декоративної косметики з'явилася універсальна щіточка для макіяжу, що нагадує за формою зубну щітку, традиційне переконання про прийняті стандарти інструментів для візажу було кардинально переглянуте.

 

social-icon
Loading...