Кошик
167 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

Інші засоби

Догляд за нігтями дуже важливий, оскільки це допомагає запобігти проблемам нігтів, таких як грибкові інфекцій і врослі нігті. 

Нігті складаються з декількох різних частин. Нігтьова пластина є найбільшою та видимою частиною нігтя. Це найскладніша частина, яка охоплює кінчики пальців.  Кутикула це тонка U-подібна тканина, яка перекриває нігтьову пластину біля основи нігтя. Вона захищає новий ніготь, коли він росте від нігтьової ложи. Кутикула є білого кольору, форми півмісяця,росте біля основи нігтя під нігтьової пластиною. При манікюрній чистці саме кутикула є основною частиною, яку майстер має зрізати, або це можна зробити самостійно дома, придбавши у нас засіб для Видалення кутикули. 

У середньому нігті ростуть близько 0,1 міліметрів в день. Нігті вважаються здоровими, якщо вони є гладкими і однорідними за кольором і консистенцією. Здорові нігті не мають виступів, плям або знебарвлення.

Для зволоження та зміцнення нігтів використовують олійку для кутикули. Вона створена на основі масла, яке використовується в кінці процедури манікюру. 

Хоча цю олійку називають олійкою для кутикули, але вона є корисною для загального догляду за нігтями. Основне завдання олїйки для кутикули  це зволожити ніготь і тримати його зоровим. Часто ми бачимо, що наші нігті стають твердими, ламкими і некерованими. У цьому випадку недостатньо застосувати лак для нігтів. Ламкі і слабкі нігті можуть також створювати проблем. А олійка для кутикули виготовлена як раз із добірних натуральних олій, які є потужними пом'якшуючими засобами (зволожуючими). Оскільки існує багато таких олійок, їх можна використовувати в різних комбінаціях для різних цілей! 

social-icon
Loading...