Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

ХНА

Хна використовується для фарбування брів та вій. Ви можете зробити таку процедуру у салоні, або навіть самостійно вдома. Такий ефект дозволить Вам почувати себе гарною не один тиждень!

1 2

Що таке хна?

Хна це рослина, яка росте в тропічному кліматі Африки, північній Австралії і Південній Азії. ЇЇ листя містить пігмент під назвою lawsone, який з'єднується з білками, щоб викликати фарбування. Через це якості фарбування хною були використані протягом століть, щоб фарбувати волосся і створювати художні конструкції на тілі.

Походження Mehandi.

Вважається, що Mehandi (Мехенді) виникло в пустелях Індії, коли люди, що живуть там виявили, що коли вони покривають свої руки і ноги кольоровою пастою із хни, це домомагає їм відчувати себе більш спокійними. Це було не довго, поки творча людина не почала робити складні узори з кольорової пасти, а не просто мазати її. Складність конструкцій вирісла і почала набувати значень. Зрештою нареченої стали прикрашати свої ноги і руки хною, як частину їх весільних ритуалів.

Отримати татуювання хною воліють багато людей більше, ніж традиційне татуювання, тому що це не боляче, там менше ймовірність побічних реакцій, і це не є назавжди. Будучи тимчасовою, але дуже привабливою для багатьох людей, хна ще й дозволяє  швидко змінювати дизайни. Просто тому, що татуювання хною носить тимчасовий характер, не означає, що її  швидко і легко нанести. 

Сама татуювання можна нанести за допомогою трафарету, або рукописі. Густі широкі штрихи можуть бути зроблені за допомогою імпровізованого мішочка з хною у формі конуса.  Татуювання хною може триматись протягом декількох тижнів. 

Але хну також використовють для фарбування брів та вій. Ви можете зробити таку процедуру у салоні, або навіть самостійно вдома. Такий ефект дозволить Вам почувати себе гарною не один тиждень!

social-icon
Loading...